Час казкових подарунків

Час казкових подарунків від БАЗІС АВТО!

Лише з 06 грудня по 31 грудня 2019 року, купуй автомобіль Hyundai та обирай свій подарунок з ялинки!

Знижки, додаткове обладнання, яскраві аксесуари – все це, та багато іншого чекають на тебе в «БАЗІС АВТО» на Грушевського 39/4.

Нова партія автомобілів екстреної медичної допомоги на базі Hyundai H350 доступна в Україні

Нова партія автомобілів екстреної медичної допомоги на базі Hyundai H350 доступна в Україні


Український парк автомобілів екстреної медичної допомоги типу В поповнився партією автомобілів, розроблених та створених ТОВ «Бріорсон Мотор» в кооперації з ТОВ «Хюндай Мотор Україна» на базі Hyundai  H350.

Встигніть придбати Hyundai IONIQ Electric за зниженою ціною

Автоцентр «Паритет» пропонує вам обзавестися високотехнологічним електромобілем IONIQ Electric, заощадивши при цьому до 138 000 грн. Умови акції поширюються на партію авто 2019 року. Кількість акційних автомобілів обмежена.

Масляний сезон в Едем-Авто! Заміна мастила від 950грн.

Наступає зима, особливий сезон для автомобіліста. Все більш цінніша стає стабільна робота автомобіля у холодні температури, аби якомога швидше зігріти власника. Тому ми в Едем-Авто оголошуємо Масляний сезон!

Акція!

Українська

Hyundai Motor представила в Лос-Анджелесі концепт Vision T Plug-in Hybrid

Компанія Hyundai Motor провела світову прем'єру концепту інноваційного позашляховика Vision T Plug-in Hybrid в рамках виставки AutoMobility LA в Лос-Анджелесі. Ця концептуальна модель, розроблена фахівцями Hyundai Design Center, стала сьомим за рахунком автомобілем, виконаним в стилістиці Sensuous Sportiness.

Сторінки